Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Materace

Materace do łóżka – twarde, ortopedyczne, różne rozmiary

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-50 z 79 pozycji

Materac do łóżka to element, który w głównej mierze odpowiada za komfort, a co za tym idzie – jakość snu. Dobrze dobrany powinien zapewniać stabilne podparcie pozycji leżącej i być ulgą dla pleców, karku i szyi. Twardy materac to doskonały sposób na uniknięcie bólu kręgosłupa. Ważny jest również materiał, z jakiego został wykonany. Zarówno wypełnienie, jak i pokrowiec powinny posiadać odpowiednią wentylację, co zapobiegnie przez poceniem i przegrzewaniem się ciała.

Materac ortopedyczny

Materac ortopedyczny to propozycja dla osób, które potrzebują bardziej zaawansowanych rozwiązań. Ich zadaniem jest sprzyjanie przyjmowaniu odpowiedniej postawy. Podpiera ciało w odpowiedni sposób zachowując prawidłowe ustawienie kręgosłupa. W zależności od wzrostu i wagi należy wybrać inną twardość. Jeśli borykasz się z problemami z kręgosłupem lub chcesz zapobiec ich powstawaniu – materac ortopedyczny to must have w Twojej sypialni.

Wygodne materace o różnym poziomie twardości

Dostępne w asortymencie Furnero materace to produkty najwyższej klasy. Trwałość, wygoda, bezpieczeństwo – to cechy, które najlepiej opisują nasz asortyment. Oferujemy materace do łóżka w różnych rozmiarach, o różnym stopniu twardości, z różnym wypełnieniem, m.in. bonelowe, piankowe czy z warstwą maty kokosowej. Posiadamy również materace dla dzieci. Określ swoje potrzeby, wybierz materac dla siebie i ciesz się maksymalną wygodą podczas snu.