Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Przedpokój

Do aranżacji wejściowej strefy domu często nie przywiązuje się dużej uwagi. Meble do przedpokoju wybierane są pod wpływem chwili, bez wcześniejszego przemyślenia. To błąd. Chociaż zazwyczaj nie spędzamy w nim zbyt dużo czasu, przedpokój jest bardzo ważną częścią każdego domu. Przede wszystkim – pozwala oddzielić świat zewnętrzny od strefy mieszkalnej. To tutaj zostawiamy okrycia wierzchnie i zdejmujemy buty, tym samym unikając wnoszenia piasku i błota. To także wizytówka całego domu – miejsce, które wita przybyłych gości i odpowiada za pierwsze wrażenie. Ponadto, przedsionek zapowiada, czego można się spodziewać w dalszej części domu, dlatego powinien być zaaranżowany w taki sposób, by tworzył spójną całość z pozostałą częścią.

Funkcjonalne wyposażenie do przedpokoju

Każdy, nawet niewielki przedpokój powinien zostać wyposażony w meble. Jeśli wszystkie przedmioty będą miały swoje miejsce, w porannym pośpiechu z łatwością odnajdziesz to, czego potrzebujesz. Podstawą jest szafka na buty i wieszak na ubrania. Jeśli posiadasz wolne miejsce – wybierz dodatkową szafkę z szufladami. To idealne rozwiązanie do przechowywania czapek, szalików czy rękawiczek, ale również wygodne miejsce na odkładanie kluczy, portfela czy okularów przeciwsłonecznych. Świetnym rozwiązaniem będzie także duże lustro. Nie tylko zyskasz możliwość przejrzenia się przed wyjściem, ale również optycznie powiększysz przestrzeń. Szczęśliwi właściciele większego metrażu mogą sobie pozwolić na garderobę lub dużą, kilkudrzwiową szafę.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wyposażenia do przedpokoju. Z nami kompleksowo urządzisz całe wnętrze. Oferujemy zarówno wieszaki na ubrania i szafy, jak i gotowe garderoby i kompletne systemy mebli do przedpokoju.