Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Toaletki

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Toaletka do sypialni to marzenie wielu kobiet. Niewielki stolik z lustrem i szufladami to zestaw idealny do stworzenia własnego kącika, w którym można wygodnie wykonać makijaż czy przeprowadzić codzienną pielęgnację, ale również umieścić kosmetyki i biżuterię. To mebel niezwykle funkcjonalny, który znacznie ułatwia codzienne przygotowania. Toaletka to również ważny element dekoracyjny. Wprowadza do wnętrza niezwykłego charakteru oraz sprawi, że sypialnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna i prywatna.

Decydując się na wprowadzenie toaletki do sypialni ważne jest jej odpowiednie umiejscowienie. Jeśli to możliwe – ustaw ją blisko okna. Naturalne, dzienne światło jest niezastąpione podczas wykonywania make-upu.

Toaletki kosmetyczne w różnym stylu

W naszej ofercie dostępne są toaletki do sypialni w różnym stylu, dla mniejszych i większych elegantek. Posiadamy zarówno modele bogato zdobione, idealne do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i proste, klasyczne meble, które świetnie uzupełnią eleganckie wnętrza. Oferowane przez nas toaletki różnią się również pod względem budowy. U osób, które chcą zyskać kompletne rozwiązanie świetnie sprawdzi się model z lustrem, z wysuwanymi szufladami i niewielkim krzesełkiem. Dla tych, którzy chcą sami skomponować swój zestaw polecamy pojedyncze stoliki czy lustra z półeczkami. Ponadto, posiadamy również blat z szufladami do zawieszenia na ścianie – idealny dla miłośników minimalizmu. Chcąc zyskać spójny efekt dobierz meble w podobnym stylu. Szczególnie ważne jest krzesło, które postawisz tuż przy toaletce. Niektóre propozycje są częścią zestawów, co znacznie ułatwia urządzanie wnętrza.