Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0 zł
Kontynuuj zakupy

Regały

Jest 87 produktów.

Pokazano 1-50 z 87 pozycji

Regał to jeden z najprostszych mebli, lecz najczęściej wybierany podczas urządzania domu czy mieszkania. Ta prosta w konstrukcji bryła zapewnia praktyczne przechowywanie oraz wszelkie walory estetyczne. Regał znaleźć można w pokoju dziennym, pokoju dziecka czy w biurze.

W każdym z tych pomieszczeń mebel ten znajdzie inne zastosowanie oraz spełni wiele funkcji. W pokoju dziennym regał będzie pełnił funkcję ekspozycji w której znajdą się dekorację i dodatki nadające pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Regał z zamkniętymi półkami czy szufladami posłuży jako dodatkowe miejsce do przechowywania drobiazgów codziennego użytku.

W pokoju dziecka zamontujemy regał, który będzie miał wyjątkowy kształt oraz kolorystykę, która spodoba się naszemu dziecku. Tutaj regał będzie spełniał swoje zadanie jako biblioteczka czy miejsce na przechowywanie zabawek czy ubrań.

Regały biurowe to najczęściej otwarte półki, które mają maksymalną pojemność przeznaczoną na segregatory czy dokumenty niezbędne do codziennej pracy.

Wybierając regał z oferty naszego sklepu zapewnisz sobie porządek oraz ład w połączeniu z wyjątkowym wyglądem oraz kolorystyką.