Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Biurka

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-50 z 52 pozycji

W każdym biurze musi zostać zagospodarowane miejsce do pracy, tak samo jak w każdym pokoju dziecięcym czy młodzieżowym musi być miejsce do wygodnej nauki. Zazwyczaj tworząc odpowiedni kąt największa uwaga przykładana jest do fotela, natomiast biurko wybierane jest bez szczególnego przemyślenia. To błąd! Odpowiednio dobrane biurko ma równie duży wpływ na komfort pracy, jak siedzisko. Przede wszystkim, powinno być dostosowane do wzrostu użytkownika. Ponadto, należy przemyśleć, do czego będzie wykorzystywane. Jeśli potrzebujesz miejsca, w którym można postawić komputer, wybierz model z komorą na kable lub – w przypadku komputera stacjonarnego – wysuwaną półką na klawiaturę. Jeśli chcesz stworzyć miejsce do efektywnej pracy lub nauki i zależy Ci, by w zasięgu ręki znajdowały się wszystkie, potrzebne przedmioty – wybierz biurko z licznymi półkami i szufladami.

Biurka narożne

Dla osób, które potrzebują większej powierzchni do pracy dobrym rozwiązaniem będzie biurko narożne. Duży blat pomieści naprawdę wiele przedmiotów i pozwoli lepiej zorganizować dostępne miejsce. Ponadto, taki model jest znacznie głębszy od tradycyjnych, przez co zapewnia więcej miejsca na nogi. Dzięki budowie w kształcie litery L biurko narożne może być ustawione w kącie pokoju, tym samym oszczędzając dostępną przestrzeń.

W ofercie Furnero dostępny jest szeroki wybór biurek. Stworzyliśmy asortyment obejmujący modele w różnym stylu. Dostępne są zarówno proste, ponadczasowe klasyki, jak i nowoczesne biurka, o niestandardowych kształtach. Posiadamy również hit ostatnich sezonów – biurka wykonane z połączenia drewna i metalu. Sprawdź i wybierz mebel dla siebie.