Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Narożniki U

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Posiadając duży pokój dzienny warto rozejrzeć się za narożnikiem w kształcie litery U. Narożnik ten zajmie dużą część pokoju dziennego i stanie się jego centralnym punktem. Zapewni on dużą ilość miejsc siedzących oraz dużą powierzchnię do wypoczynku. Narożnik w kształcie litery U pomieści całą rodzinę oraz znajomych. Zaletą tego narożnika jest fakt, iż każda siedząca na nim osoba posiada możliwość kontaktu wzrokowego z innymi uczestnikami spotkania.

Narożniki w kształcie litery U posiadają bardzo dużą powierzchnię spania, co będzie bardzo dobrym rozwiązaniem podczas częstych wizyt gości.

Meble ten nada niepowtarzalny charakter pokoju dziennemu, w którym możemy ustawić go pod ścianą lub w centralnym miejscu pomieszczenia.

W sklepie www.furnero.pl można znaleźć wymarzony narożnik, który będzie spełniał wszystkie wymagania na przykład: posiadał funkcję spania, funkcję relax czy regulowany zagłówek.

Urozmaicona kolorystyka oraz dostępność wielu tkanin, zapewni wybór narożnika, który idealnie wkomponuje się w daną aranżację pokoju dziennego.