Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Fargotex Atelier

Meble w tkaninach Fargotex Atelier by projektant Maciej Zień

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Meble w tkaninach Fargotex Atelier by Maciej Zień to seria, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mody. Niebanalne, a jednocześnie bardzo stonowane wzornictwo doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroki wybór kanap. Posiadamy zarówno modele jednokolorowe, utrzymane w jednej kolorystyce jednak o zróżnicowanych odcieniach, a także urozmaicone delikatną teksturą. Całą kolekcję łączy wyjątkowa estetyka i spójna stylistycznie koncepcja. Meble w tkaninach autorstwa Macieja Zienia staną się ozdobą całego pomieszczenia oraz doskonałą bazą do tworzenia unikalnych aranżacji dostosowanych do indywidualnych upodobań mieszkańców.

Meble dla miłośników mody

Fargotex to dystrybutor tkanin obiciowych. Firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Ich produkty wyróżnia najwyższa jakość i dbałość o detale. Marka zaprasza do współpracy najbardziej uznanych twórców w świecie mody. Jako pierwszy do projektu przystąpił Maciej Zień – jeden z najbardziej znanych i cenionych projektantów mody i wnętrz. Jego twórczość jest zauważana i doceniana nie tylko na rodzimym, ale także światowym rynku. Projekty wychodzące spod jego ręki łączy elegancja, luksus i klasa.

Kolekcja mebli w tkaninach by Maciej Zień inspirowana jest podróżami po śródziemnomorskich wyspach. Projektant wykorzystał szeroką paletę barw, jednak wiernie trzymał się odcieni stonowanych, przywołujących na myśl harmonię i spokój. Projektant wybrał beże, błękit i granat oraz odcienie rafy koralowej. Każdy projekt inspiruje, pobudza kreatywność i jest podstawą do tworzenia niebagatelnych aranżacji.