Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0 zł
Kontynuuj zakupy

Sofy i kanapy

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-50 z 86 pozycji

Komfortowe a jednocześnie ładnie się prezentujące kanapy i sofy są podstawowym wyposażenie pokoju dziennego każdego domu czy mieszkania. W zależności od możliwości metrażowych pomieszczenia, w którym ma się znaleźć sofa czy kanapa wybieramy jej wielkość oraz funkcje. W małym pokoju dziennym idealne zastosowanie znajdzie sofa czy kanapa dwuosobowa z funkcją spania, która podczas odwiedzin gości stanie się dodatkowym miejscem do spania. Posiadając większą przestrzeń można pozwolić sobie na zakup sofy czy kanapy o większych gabarytach.

Kolejnym bardzo ważnym zastosowaniem kanap i sof jest ich umieszczenie w pokoju dziecka, gdzie podczas dnia złożone nie będą przeszkadzać w zabawie a w nocy staną się idealnym miejscem do spania. Kanapa czy sofa wyposażona w pojemnik na pościel, zapewni miejsce do przechowywania dodatkowej pościeli czy sezonowych ubrań.

Warto zwrócić uwagę, iż dobrze dobrana sofa czy kanapa pełni również funkcję pomieszczenia, wiele z nich ma różnorodne kształty oraz wyjątkową kolorystykę. Dzięki temu przykujemy uwagę gości nas odwiedzających oraz wprowadzimy do pomieszczenia wyjątkowy klimat.

Szeroka gama kształtów sof i kanap wraz z możliwością wyboru kolorystki zapewni udane zakupy w naszym sklepie www.furnero.pl, które zapewnią idealnie urządzony pokój dzienny czy pokój dziecka.