Loader
Zamknijclose
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Sofy i kanapy

Jest 139 produktów.

Pokazano 1-50 z 139 pozycji

Sofa i kanapa to nazwy często używane zamiennie. W rzeczywistości to dwa, różne produkty. Sofa to mebel o określonym kształcie, bez możliwości jakichkolwiek zmian. Kanapa natomiast posiada dodatkową przestrzeń pod siedziskiem (np. na komplet pościeli) oraz funkcję rozkładania. Nie ulega jednak wątpliwościom, że zarówno sofa, jak i rozkładana kanapa głównie służą do tego samego – zapewniają kilka miejsc do wygodnego siedzenia, przez co często znajdują swoje miejsce w salonie czy pokoju gościnnym.

Kanapy rozkładane

Kanapa rozkładana, nazywana również tapczanem lub wersalką, to propozycja dla osób szukających praktycznych rozwiązań. Z jednej strony – miękkie wygodne siedzisko, z drugiej – dodatkowe miejsce do spania. Doskonale sprawdzi się zarówno jako miejsce dla gości zostających na noc, ale również do mieszkań o niewielkim metrażu, jako główne łóżko. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kanapy rozkładane z regulowanymi zagłówkami – gwarancja maksimum komfortu!

Sofy dla dzieci

Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych klientach. W asortymencie sklepu Furnero znajdują się również sofy dla dzieci. To doskonałe uzupełnienie dziecięcego pokoju. Miejsce, w którym wygodnie można się rozsiąść i czytać książeczki czy się zrelaksować i złapać chwilę oddechu. Mebel ten docenią również dorośli – zyskując wygodne miejsce podczas opieki nad maluchem.

W naszej ofercie znajdziesz sofy i rozkładane kanapy. Posiadamy szeroki wybór modeli. Dostępne produkty są zróżnicowane pod kątem stylu oraz ilości miejsc. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz mebel, który najtrafniej odpowiada na Twoje potrzeby.